PREMIERY 2014

Update 2014-09-16

ROK 2014 – PREMIERY PŁYTOWE

W niektórych wypadkach datę premiery należy traktować jako orientacyjną, podawaną z dokładnością do tygodnia, datą wyjściową był dla mnie dzień premiery europejskiej (zwyczajowo poniedziałek, w USA wtorek, w Polsce coraz częściej piątek lub sobota). Dzięki dla tych, którzy pomagają tworzyć to zestawienie. Angielski w nazwach miesięcy to ukłon w stronę gości z zagranicy.

2014.01 STYCZEŃ / JANUARY
2014.02 LUTY / FEBRUARY
2014.03 MARZEC / MARCH
2014.04 KWIECIEŃ / APRIL
2014.05 MAJ / MAY
2014.06 CZERWIEC / JUNE
2014.07 LIPIEC / JULY
2014.08 SIERPIEŃ / AUGUST
2014.09 WRZESIEŃ / SEPTEMBER
2014.10 PAŹDZIERNIK / OCTOBER
2014.11 LISTOPAD / NOVEMBER
2014.12 GRUDZIEŃ / DECEMBER

6.01
Paul Armfield
– Up Here (Arftullsounds)
Fire! Orchestra – Second Exit (Rune Grammofon) ltd
Mark Kozelek – Live at Victoria Teatern and Stenhammarsalen (Caldo Verde)
Nadja – Queller (Essence)

13.01
Lee Bannon
– Alternate Endings (Ninja Tune)
Big Ups
– Eighteen Hours of Static (Toughlove)

Blank Realm – Grassed Inn (Fire)
Mary Chapin Carpenter – Songs from the Movie (Zoe/Rounder)
The Crystal Method
– The Crystal Method (Tiny E)

East India Youth – Total Strife Forever (Stolen)
Jackie Lomax – Against All Odds (Angel Air)
Moodymann – Moodymann (Mahogani Music)
Mouse On Mars – Spezmodia (Monkeytown) EP
Sharon Jones & The Dap-Kings – Give the People What They Want (Daptone)
September Girls – Cursing the Sea (Fortuna Pop)
Slalom – Slalom (Lado ABC) CD
Bruce Springsteen – High Hopes (Columbia)
Thelonious Monk – Paris 1969 (Blue Note) CD+DVD

20.01
Alcest
– Shelter (Prophecy)

Bill Callahan – Have Fun With God (Drag City)
Dog Bite – Tranquilizers (Carpark)
Andreas Dorau – Aus der Bibliotheque (Bureau B)
George Dorn Screams – Ostatni dzień
Damien Jurado – Brothers and Sisters of the Eternal Sun (Secretly Canadian)
Mogwai
– Rave Tapes (Rock Action)

Doug Paisley – Strong Feelings (No Quarter)
Sunday Pagans – Sunday Pagans (Karrot Kommando)
Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra
– Fuck Off Get Free We Pour Light on Everything (Constellation)

Univers Zero – Phosphorescent Dreams (Arcangelo)
Warpaint
– Warpaint (Rough Trade)

John Zorn – The Hermetic Organ vol. 2: St. Paul’s Chapel (Tzadik)

27.01
Actress
– Ghettoville (Werk Discs)

The Autumn Defense – Fifth (Yep Roc)
Bohren & der Club of Gore – Piano Nights (PIAS)
Jacques Caramac & The Sweet Generation
– The Highs and Lows of… (Rocket Girl)

Peter Christopherson – Time Machines II (Threshold House) usb
David Crosby – Croz (Rykodisc)
Dum Dum Girls
– Too True (Sub Pop)

Morgan Delt – Morgan Delt (Trouble In Mind)
Echoes Of Yul – Tether EP (Zoharum)
Hybryds – Music for Rituals (Zoharum)
Angelique Kidjo – Eve (429)
Morrissey – Satellite of Love (live EP) (Parlophone)
Pontiak – Innocence (Thrill Jockey)
Snowbird – Moon (Bella Union)
Strom Noir – Urban Blues (Zoharum)
VA – Haiti Direct (Strut)
VA – There Is No Such Thing As Society. Punk 45 vol. 2: Underground Punk and Post-Punk in the UK 1977-81 (Soul Jazz)

……………………………………………………………………………………………………

3.02
Behemoth
– The Satanist (Mystic)

Bombay Bicycle Club – So Long, See You Tomorrow (Vagrant)
Broken Bells – After The Disco (Columbia)
Peter Buck – I Am Back to Blow Your Mind Once Agai (Mississippi)
Rosanne Cash
– The River & the Thread (Blue Note)

CEO – Wonderland (Modular)
Evorevo – Underpop (T1-Teraz) Igor Boxx, Magierski
Kristian Harting – Float (Exile On Mainstream)
Hatti Vatti – Worship Nothing (New Moon Recordings)
Have A Nice Life – The Unnatural World (Flenser)
Jesca Hoop – Undress (Last Laugh)
Katy B – Little Red (Columbia)
Krzysztof Komeda – Dance of the Vampires (Bronze Rat) reed. LP+CD
Robert Kusiołek, Perry Robinson, Klaus Kugel, Christian Ramond – The Universe (Multikulti)
Marissa Nadler – July (Sacred Bones/Bella Union)
Pat Metheny Unity Group – Kin (Nonesuch)
Janek Schaefer – Lay-by Lullaby (12K)
Sunn O))) & Ulver – Terrestrials (Southern Lord)
Suzanne Vega – Tales From the Realm of the Queen of Pentacles (Cooking Vinyl)
Xiu Xiu – Angel Guts: Red Classroom (Polyvinyl)

10.02
+ + +
– + + + (Sumerian Records)
Avishai Cohen
– Almah (Warner) polska prem.

Fanfarlo – Let’s Go Extinct (New World)
Neil Finn
– Dizzy Heights (Lester)

Hurray For The Riff Raff – Small Town Heroes (ATO)
Illum Sphere – Ghosts of Then and Now (Ninja Tune)
Keel Her – Keel Her (Critical Heights)
Let Spin – Let Spin (EFPI)
Chino Moreno – + + + (Sumerian)
Nostalgia 77 – A Journey Too Far (Tru Thoughts)
Nina Persson – Animal Heart (Lojinx)
Sun Araw – Belomancie (Drag City)
Sun Kil Moon – Benji (Caldo Verde)
Tinariwen – Emmaar (Anti)
VA – Appetit Portugalia (Warner)
VA – Appetit Szwecja (Warner)

17.02
Lucy
– Churches, Schools and Guns (Stroboscopic Artefacts)

Angel Olsen – Burn Your Fire For No Witness (Jagjaguwar)
Sean Paul – Full Frequency (Warner)
Phantogram – Voices (Republic)
Planningtorock – All Love’s Legal (Human Level)
Sultan Hagavik – TNDWH (Bołt) MC/kaseta
VA – Radio Niger (Sublime Frequencies)

24.02
A New Line (Related)
– A New Line (Related) (Home Assembly Music)

The Band Of Holy Joy – Easy Listening (Exotic Pylon)
Band Of Horses
– Acoustic at the Ryman (Brown)

Bike For Three! – So Much Forever (Fake Four Inc.)
Bisquit
– Lilly (Muzyka Powiśle)
Uri Caine, Ksawery Wójciński, Robert Rasz
– Szpilman (Multikulti)

Tim Daisy & Mikołaj Trzaska – In This Moment (Relay)
Death Vessel – Island Intervals (Sub Pop)
Echaskech – Irigin (Just Music)
Simone Felice – Strangers (Team Love)
Future Islands – Singles (4AD)
Jimi Goodwin
– Odludek (Heavenly)

John Harle, Marc Almond – The Tyburn Tree – Dark London (John Harle)  
Innercity Ensemble
– Black/White (Instant Classic)

Kucharczyk – Best Fail Compilation (Monotype)
Lo-Fang – Blue Film (4AD)
Brad Mehldau & Mark Guiliana – Mehliana: Taming the Dragon (Nonesuch)
Nothing – Guilty of Everything (Relapse)
The Notwist – Close to the Glass (City Slang/Sub Pop)
OST – Co jest grane, Davis? / Inside Llewyn Davis (Nonesuch) PL
Patten – Estoile Naiant (Warp)
Reverend and The Makers – ThirtyTwo (Cooking Vinyl)
Russian Red – Agent Cooper (Sony)
ScHoolboy Q – Oxymoron (Top Dawg)
Jesse Sparhawk & Eric Carbonara – Tributes & Diatribes (Vhf)
Christina Vantzou – No2 (Kranky)
St. Vincent – St. Vincent (Loma Vista)

We Will Fail (Aleksandra Grünholz) – Verstörung (Monotype)
Wild Beasts – Present Tense (Domino)

……………………………………………………………………………………………………

3.03
Anatol Wojdyna Show Band
– Punkt styku (GAD Records) wersja LP 7.04
Beck
– Morning Phase (Capitol)

Carla Bozulich – Boy (Constellation)
Stanley Brinks and the Wave Pictures – Gin (Fika)
Neneh Cherry – Blank Project (Smalltown Supersound)
Current 93 – I Am the Last of All the Field that Fell (Durtro)
Drive-By Truckers – English Oceans (ATO)
Bob Dylan – 30th Anniversary Concert Celebration (Sony) CD+DVD
Eagulls – Eagulls (Partisan/Knitting Factory)
Paloma Faith – A Perfect Contradiction (RCA)
Vijay Iyer – Mutations (ECM)
Kid Cudi – Presents Satellite Flight: The Journey To Mother Moon (Universal Republic)
L.A.S. – Szum (Sonic)
Laibach – Spectre (Mute)
London Grammar – If You Wait (Universal)
The Men – Tomorrow’s Hits (Sacred Bones)
Mike Oldfield – Man on the Rocks (Virgin)
Linda Perhacs – The Soul of All Natural Things (Asthmatic Kitty)
Real Estate – Atlas (Domino)
Skip The Use – Little Armageddon (Polydor)
Benmont Tench – You Should Be So Lucky (Blue Note)
The Unsemble – The Unsemble (Ipecac)
Pharrell Williams – G I R L (RCA)
John Zorn – The Alchemist (Tzadik)

10.03
Acquaintance
– Satellite Stream (Anti-Ghost Moon Ray)

Architects – Lost Forever // Lost Together (Epitaph)
Todd Cochran (Bayete) – Worlds Around the Sun (Omnivore)
Elbow – The Take Off and Landing of Everything (Fiction)
Arve Henriksen – Chron + Cosmic Creation (Rune Grammofon)
Micah P. Hinson – Micah P. Hinson and the Nothing (Talitres)
Joan As The Police Woman – The Classic (PIAS)
Metronomy – Love Letters (Because)
– No Mythologies To Follow (Sony)
Pustki
– Safari (Art2)

Scraps – Electric Ocean (Fire)
Rufus Wainwright – Vibrate: The Best Of (Universal)
Dean Wareham – Dean Wareham (Sonic Cathedral)

17.03
Desert Noises
– 27 Ways (SQE Music)
Kevin Drew
– Darlings (Arts & Crafts)
Foster The People
– Supermodel (Sony)

Killing Sound – Killing Sound (Blackest Ever Black) 2×12″
Lyla Foy – Mirrors the Sky (Sub Pop)
Hauschka – Abandoned City (Temporary Residence)
Ibidio Sound Machine – Ibidio Sound Machine (Soundway)

Killing Sound – Killing Sound (Blackest Ever Black)
Komety – Paso Fino (Thin Man)
George Michael – Symphonica (Virgin)
Lea Michele – Louder (Music Division)
Kylie Minogue – Kiss Me Once (Parlophone)
Nicole Mitchell’s Black Earth Ensemble – Black Earth Ensemble (FPE)
RSS Boys – 00 Fly (Mik.Musik)
VA – Considerably Further Beyond the Sea: The Vant Garde Surf Music (Cordelia)
Vermont – Vermont ( Kompakt)
The War On Drugs – Lost in the Dream (Secretly Canadian)
Olo Walicki – Kot (czy też kotka?) (Instytut Kultury Miejskiej)
Wen – Signals (Keysound)

24.03
Thomas Ankermit
– Figueroa Terrace (Touch)
The Baseball Project
– 3rd (Yep Roc)
Aloe Blacc
– Lift Your Spirit (Universal)
Johnny Cash
– Out Among the Stars (Legacy)

Collectress – Mondegreen (Peeler)
Miles Davis – Miles at the Fillmore. Miles Davis 1970: The Bootleg Series vol. 3 (Columbia) box
John Frusciante – Eclosure (Record Collection)
Future Islands – Singles (4AD)
Golden Retriever – Seer (Thrill Jockey)
The Hold Steady – Teeth Dreams (Washington Square)
Howler – World of Joy (Rough Trade)
Król – Nielot (Thin Man)
Lavender Country – Lavender Country (Paradise of Bachelors) reed.
Liars – Mess (Mute)
Millie & Andrea – Drop the Vowel (Modern Love)
Meredith Monk – Piano Songs (ECM New Series)
Janusz Panasewicz – Fotografie (Universal)
Patrick The Pan – Patrick The Pan (Kayax) CD+DVD reed.

31.03
Arc Iris
– Arc Iris (Bella Union)
The Bad Plus
– The Rite of Spring (Sony)
Band of Skulls
– Himalayan (Mystic)

The Body – I Shall Die Here (Rvng Intl)
Sara Brylewska – Skąd przyszłaś (Kayax)
Cloud Nothings – Here and Nowhere Else (Wichita/Carpark)
Dirtmusic – Lion City (Glitterbeat)
Hecker – Articulação (Mego)
HTRK – Psychic 9-5 Club (Ghostly)
Millie & Andrea – Drop the Wovels (Modern Art)
Peter Mulvey – Silver Ladder (Signature Sounds)
Emmanuelle Seigner – Distant Lover (Polydor)
Timber Timbre – Hot Dreams (Arts & Crafts)
White Hinterland – Baby (Dead Oceans)

……………………………………………………………………………………………………

7.04
40 Thieves
– The Sky Is Yours (Leng)
Automat
– Automat (Bureau B)
Miron Białoszewski (+ Patryk Zakrocki, Marcin Staniszewski, Mikrokolektyw)
– Białoszewski do słuchu cz. I-IV (CD „Białoszewski do słuchu”, Bołt 2014

Christopher Bissonnette – Essays in Idleness (Kranky)
Carlene Carter – Carter Girl (Rounder)
Suzanne Ciani / Clone – Logo Presentation Reels 1985 (Diposable Music)
Ellis Island Sound – Regions (Village Green)
EMA – The Future’s Void (City Slang)
The Faint – Doom Abuse (SQE)
Farben / James DIN A4 – Farben Presents James DIN A4 (Faitiche)
Fatherson – I Am an Island (Modern Way)
Inventions – Inventions (Temporary Residence)
Islaja – SUU (Monika)
Andrzej Korzyński – Man of Marble (Finders Keepers)
Loops Haunt – Exits (Black Acre)
Meta Meta – MetaL MetaL (Mais Um Discos)
OFF! – Wasted Years (Vice)
Orcas
– Yearling (Morr Music)

Protomartyr – Under Color of Official Right (Hardly Art)
Ratking – So It Goes (Hot Charity)
Artur Rojek – Składam się z ciągłych powtórzeń (Kayax)
Seven Davis jr – The Lost Tapes Vol. 1 (Izwid)
The Skull Defekts – Dances In Dreams of the Known Unknown (Thrill Jockey)
Sohn – Tremors (4AD)
Avey Tare’s Slasher Flicks – Enter the Slasher House (Domino)
Todd Terje – It’s Album Time (Olsen)

14.04
The Afghan Whigs
– Do to the Beast (Sub Pop)
Amatorski – From Clay to Figures (Crammed)
The Amazing Snakeheads – Amphetamine Ballads (Domino)
Ian Anderson
– Homo Erraticus (K-Scope)

The Both – The Both (Superego)
Rodney Crowell – Tarpaper Sky (New West)
Horse Thief – Fear In Bliss (Bella Union)
Klara Lewis – Ett (Editions Mego)
Brett Naucke – Seed (Spectrum Spools) LP
The Nels Cline Singers – Macroscope (Mack Avenue)
Paolo Nutini – Caustic Love (Parlophone)
The Secret Sisters – Put Your Needle Down (Universal)
Smoke Fairies – Smoke Fairies (Full Time Hobby)
Hakon Stene – Lush Laments For Lazy Mammal (Hubro)
Thee Of Sees – Drop (Castleface)
VA – Get On the Right Track Mod R&B, Jazz and Ska (Fantastic Voyage)
VA – Gipsy Rhumba: The Original Rhythm of Gipsy Rhumba In Spain 1965-74 (Soul Jazz Records)
Ben Watt – Hendra (Unmade Road) ex-Everything But The Girl
Woods – With Light and With Love (Woodsist)

21.04
Alex Band
– The Eccentric (Helicon 1981/GAD 2014) reed.

Alex Band – Zderzenie myśli (Tonpress 1979/GAD 2014) reed.
John Cage – Early Electronic & Tape Music (Sub Rosa)

Melanie de Biasio – No Deal (Mystic)
Death – Death III (Drag City)
Eels – The Cautionary Tales of Mark Oliver Everett (Mystic)

Kelis – Food (Ninja Tune)
Kronos Quartet – Explorer Series (Nonesuch) 5CD box
LCD Soundsystem – The Long Goodbye: Live at Madison Square Garden (Parlophone) box
The Menzingers – Rented World (Epitaph)
David Toop – Mondo Black Chamber (Sub Rosa)
Triggerfinger – By Absence of the Sun (Universal)

28.04
Damon Albarn
– Everyday Robots (Warner)

Olga Bell – Kraj (New Amsterdam)
Dan Clews – Tourist In My Own Backyard (Vista)
The Delines – Colfax (Decor)
Ed Wood – Post-Mortem Lovers (Lado ABC)
Elephant – Sky Swimming (Memphis Industries)
Embrace – Embrace (Cooking Vinyl)
Fennesz – Becs (Mego)
Full Ugly – Spent the Afternoon (Bedroom Sucks)
The Ghost of a Saber Tooth Tiger – Midnight Sun (Chimera)
Kronos Quartet – A Thousand Thoughts (Nonesuch)
Ramona Lisa – Arcadia (Terrible)
Francisco Lopez – La Selva (Sub Rosa) reed. LP
Maria Minerva – The Beginning (Not Not Fun)
Old 97’s – Most Messed Up (ATO)
William Onyeabor – What?! (Luaka Bop)
Ought – More Than Any Other Way (Constellation)
Perfect – Live (Polskie Radio) reedycja
Pink Mountaintops – Get Back (Jagjaguwar)
Pixies – Indie Cindie (Pixies)
Prins Thomas – Prins Thomas III (Full Popp)
Teen – The Way and Color (Carpark)
Tiny Ruins – Brightly Painted One (Bella Union)
Chad VanGaalen – Shrink Dust (Sub Pop)
Ryley Walker – All Kinds of You (Tompkins Square)
We Have Band – Movements (Naive)
Wovenhand – Refractory Obdurate (Glitterhouse)

Wye Oak – Shriek (City Slang)
Peter Zumo feat. Arthur Russell – Lateral Pass (Foom Music)

 

……………………………………………………………………………………………………

5.05
Badbadnotgood
– III (Innovative Leisure)
Chris Robinson Brotherhood
– Phosphorescent Harvest (Silver Arrow)
Toumani Diabate & Sidiki Diabate – Toumani & Sidiki (World Circuit)

Kevin Drumm – Phantom Jerk (Bocian) LP ltd.
Brian Eno & Karl Hyde – Someday World (Warp)
Liam Finn – The Nihilist (Yep Roc)
Roddy Frame – Seven Dials (AED Records)
Larry Heard – Alien (Alleviated)
The Horrors – Luminous (XL)
Ray LaMontagne – Supernova (RCA)
Lykke Li – I Never Learn (LL)
Natalie Merchant – Natalie Merchant (Nonesuch)
Fatima Al Qadiri – Asiatisch (Hyperdub)
Pathman – Monady (Requiem)
Gruff Rhys – American Interior (Caroline)
Rongwrong – Krwy (Requiem)
tN Collective – Omm (Requiem)
tUnE-yArDs – Nikki Nack (4AD)
William Tyler – Lost Colony (Merge) EP
Spear – Black Holes, Dead Stars and Melting Genes (Requiem)
VA – Everything Is Shit: Punk In Brussels 1977-79 (Sub Rosa)
VA – Punk 45: Sick On You! One Way Split! Proto-Punk 1970-77: After The Love & Before The Revolution (Soul Jazz)
Walls/Oram – Second Houses (Ecstatic)
Willie Watson – Folk Singer Vol. 1 (Acony)

12.05
Alvarius B
– What One Man Can Do With an Acoustic Guitar, Surely Another Can Do With His Hands Around the Neck of God (Abduction)
Tori Amos
– Unrepenant Geraldines (Decca)
The Black Keys
– Turn Blue (Nonesuch)

Inga Copeland – Because I’m Worth It (-)
Eastlink – Eastlink (In The Red)
Grenier Meets Archie Pelago – Grenier Meets Archie Pelago (Melodic)
Michael Jackson
– Xscape (Epic)

Kemialliset Ystavat – Alas rattoisaa virtaa (Dekorder)
Krojc – Fotogram (Requiem)
Little Dragon – Nabuma Rubberband (Because)
St. Paul & The Broken Bones – Half the City (Single Lock)
Swans – To Be Kind (Young God/Mute)
VHS Head – Persistence of Vision (Skam)
Young Widows – Easy Pain (Temporary Residence)

19.05
Ginger Baker
– Why? (Motema)
Archie Bronson Outfit
– Wild Crush (Domino)

Cherry Ghost – Hard Runners (Heavenly)
Coldplay
– Ghost Stories (Parlophone)

Luke Haines – New York in the 70’s (Cherry Red)
Jolie Holland – Wine Dark Sea (Anti-)
The Kurws – Wszystko, co stałe, rozpływa się w powietrzu (Gusstaff)
Conor Oberst – Upside Down Mountain (Nonesuch)
Plaid – Reachy Prints (Warp)
The Roots – & Then You Shoot Your Cousin (Def Jam)
The Soundcarriers – Entropicalia (Ghost Box)
Tame Impala – Live Versions (Fiction)
Yann Tiersen – Infinity (Mute)
Wooden Wand – Farmer’s Corner (Fire!)

26.05
Priscilla Ahn
– This Is Where We Are (SQE)
Lily Allen – Sheezus (Regal)
Archive – Axiom (Mystic)

Lee Bains III & The Glory Fires – Dereconstructed (Sub Pop)
Tomas Barfod – Love Me (Secretly Canadian)
Chrome – Feel It Like a Scientist (King of Spades)
Amen Dunes – Love (Sacred Bones)
Echo & The Bunnymen – Meteorites (Caroline)
Ben Frost – A U R O R A (Bedroom Community/Mute/Mystic)
Hercules & Love Affair – The Feast Of The Broken Heart (Moshi Moshi)
Martha – Courting Strong (Fortuna Pop!)
Owen Pallett – In Conflict (Domino)
The Phantom Band – Strange Friend (Chemikal Underground)
Richard Pinhas & Oren Ambarchi – Tikkun (Cuneiform)
Richard Pinhas & Tatsuya Yoshida – Welcome in the Void (Cuneiform)
Sonido Gallo Negro – Sendero Mistico (Glitterbeat)
Sharon Van Etten
– Are We There (Jagjaguwar)

VA – The Sound of Siam Volume 2 (Soundway)
Xxanaxx – Triangles (Warner)
You Are Wolf – Hawk to the Hunting Gone (Stone Tape)
Neil Young – A Letter Home (Third Man/Reprise)
Zamilska – Untune (Mik.Musik)

……………………………………………………………………………………………………

2.06
Dave Alvin & Phil Alvin
– Common Ground: Dave Alvin & Phil Alvin Play and Sing the Songs of Big Bill Broonzy (Yep Roc)

Alex Banks – Illuminate (Monkeytown)
Clap Your Hands Say Yeah
– Only Run (Xtra Mile)

Diamond Version – CI (Mute)
Eaux – Plastics (ATP)
Lee Fields & The Expressions – Emma Jean (Truth & Soul)
For BDK – For Body Drugs & Kicks (Warner Music Sweden)

Fucked Up – Glass Boys (Matador)
Godflesh – Decline & Fall (Avalanche)
Incognito – Amplified Soul (EarMusic)
James – La Petite Mort (BMG)
Hamilton Leithauser – Black Hours (Ribbon) ex-Walkmen
Bob Mould – Beauty & Ruin (Merge)
Peter Murphy
– Lion (Nettwerk)

Meshell Ndegeocello – Comet, Come To Me (Naive)
The Pains Of Being Pure At Heart – Days of Abandon (Fierce Panda)
Parquet Courts
– Sunbathing Animals (Rough Trade)

Roll The Dice – Until Silence (The Leaf Label)
Will Stratton – Gray Lodge Wisdom (Talitres)
Vader – Tibi et igni (Warner)
VA – Hyperdub 10 (Hyperdub)
Paul Weller – More Modern Classics (EMI)

9.06
Die Antwoord
– Donker Mag (Zef/Mystic)

Thomas Barfod – Love Me (Secretly Canadian)
Bremen – Second Launch (Blackest Ever Black)
Clipping – CLPPNG (Sub Pop)
Death Grips – Niggas on the Moon (Third Worlds)
The Felice Brothers
– Favourite Waitress (Dualtone)

Fhloston Paradigm – The Phoenix (Hyperdub)
First Aid Kit
– Stay Gold (Columbia)

Mary Gauthier – Trouble & Love (Proper/The Black)
Lust For Youth – International (Sacred Bones)

Plastikman – EX (Mute)
VA – Rolê: New Sounds Of Brazil (Novos Sons Do Brasil) (Mais Um Discos)
Tom Vek – Luck (Moshi Moshi)
Jack White
– Lazaretto (XL)
Wife – What’s Between (Tri Angle)

16.06
The Antlers
– Familiar (Transgressive)

Boris – Noise (Sargent House)
Dylan Carlson – Gold (Daymare) drcarlsonalbion
Mike Cooper – Trout Steel (Paradise of Bachelors)
Lana Del Rey – Ultraviolence (Polydor)
Lower – Seek Warmer Climes (Matador)
The Lowland Hundred – The Lowland Hundred (Exotic Pylon)
Meridian Brothers – Salvatora Robot (Soundway)
Ian McLagan & The Bump Band – United States (Yep Roc)

Willie Nelson – Band of Brothers (Sony)
Signor Benedick the Moor – El Negro (Deathbomb Arc)
Siinai – Supermarket (Splendour)
Soft Pink Truth – Why Do We Heathen Rage? (Thrill Jockey)
Alexis Taylor – Await Barbarians (Domino)

23.06
Luke Abbott
– Wysing Forest (Border Community)
Alien Ensemble – Alien Ensemble (Alien Transistor)
Black Bananas
– Electric Brick Wall (Drag City)

Peter Matthew Bauer – Liberation! (Memphis Industries)
Ephemerals – Nothin Is Easy (Jalapeno)
Gus Gus – Mexico (Kompakt)
How To Dress Well – What Is This Heart? (Weird World)
Kasai Allstars – Beware the Fetish (Crammed Discs)
Prince Of Livia – Perkal (Brennnessel) Tomasz Szpaderski z Kamp!
Sons Of Magdalene – Move To Pain (Audraglint)
Steve Lehman Octet – Mise en abime (Pi Recordings)
Ed Sheeran
– x (Atlantic)
Teielte – All Things (U Know Me)
Xeno & Oaklander – Par Avion (Ghostly)

30.06
Louis Andriessen
– La Commedia (Nonesuch) 2CD+DVD
Anushka – Broken Circuit (Brownswood)
The Cambodian Space Project – Whisky Cambodia (Metal Postcard)
Eno Hyde – High Life (Warp)
David Gray
– Mutineers (Kobalt/Mystic)
Hildur Guðnadóttir – Saman (Touch)
The International Nothing – The Dark Side of Success (Ftarri)
Jandek – Ghost Passing (Corwood Industries)
Mark Kozelek – Live at Biko (Caldo Verde)
Mestre Cupijo e Seu Ritmo – Siria (Analog Africa)
Louis Moholo – Moholo Unit – For the Blue Notes (Ogun)
Rosco – The Call of the Cosmos (Fire!)
VA – Studio One Dancehall – Sir Coxsone In The Dance: The Foundation Sound (Soul Jazz)
Steven Wilson – Cover Version (Kscope)

……………………………………………………………………………………………………

7.07
James Blackshaw
– Fantomas: Le faux magistrat (Tompkins Square)
Chicks on Speed – Artstravaganza (Chicks On Speed Records)
The Durutti Column – Chronicle LX:XL (Kookydisc)
The God In Hackney – Cave Moderne (Junior Aspirin)
Pharoah & The Underground – Pharoah and the Underground (Clean Feed)
La Roux – Trouble in Paradise (Universal)
SIA – 1000 Forms of Fear (Sony)
Midge Ure – Fragile (Hypertension)
Wolfgang Voigt – Ruckverzauberung 9 (Kompakt)
 

14.07
Dredd Foole & Ben Chasny
– Drunk with Insignificance (Feeding Tube)
Fink
– Hard Believer (Ninja Tune)
Fire! Orchestra
– Enter (Rune Grammofon)
Jungle – Jungle (XL)
Luluc – Passerby (Sub Pop)
Morrissey – World Peace Is None of Your Business (Harvest)
Plastikman – EX (Mute)
Reigning Sound – Shattered (Merge)
Slow Club – Complete Surrender (Wichita)
VA – Country Funk Vol. 2 1967-1974 (Light In The Attic)
Wolves In The Throne Room – Celestite (Diadem)

21.07
Acollective
– Pangaea (Alcopop!)
Electric Funeral – Total Funeral (Southern Lord)
Lawrence English
– Wilderness of Mirrors (Room40)
Ensemble Economique – Melt Into Nothing (Denovali)
John Fullbright – Songs (Blue Dirt)
John Hiatt – Terms of My Surrender (New West)
Martyrdöd – Elddop (Southern Lord)
The Raveonettes – Pe’ahi (Beat Dies)
To Rococo Rot – Instrument (City Slang)
Emma Tricca – Relic (Finders Keepers)
Yes – Heaven and Earth (Frontiers)
Woman’s Hour – Conversations (Secretly Canadian)

28.07
Eric Clapton & Friends
– Breeze: Appreciation of JJ Cale (Polydor)
Tom Petty and the Heartbreakers
– Hypnotic Eye (Reprise)
Shabazz Palaces – Lese Majesty (Sub Pop)
Wildest Dreams – Wildest Dreams (Smalltown Supersound)
Richard Youngs – Primary Concrete Attack (Fourth Dimension)
Ziguri – Koelsch-Schickert-Erdenreich (Bureau B)

……………………………………………………………………………………………………

4.08
Les Ambassadeurs feat. Salif Keita
– Les Ambassadeurs du Motel de Bamabko (Sterns Africa) 2CD
Jason Adasiewicz’s Sun Rooms – From the Region (Delmark)
Angus & Julia Stone – Angus & Julia Stone (Virgin)
Beck / VA
– Song Reader (Universal)
Martin Duffy – Assorted Promenades (O Genesis)
Faded Paper Figures – Relics (CD Baby)
Roland Kirk – Complete Recordings: 1956-1962 (Enlightenment) 4CD
Craig Leon
– Anthology of Interplanetary Folk Music Vol. 1: Nommos / Visiting (RVNG Intl.)

11.08
Mike Cooper & Chris Abrahams
– Trace (Al Maslakh)
FaltyDL – In the Wild (Ninja Tune)
FKA Twigs
– LP1 (Young Turks)
The Gaslight Anthem – Get Hurt (Virgin)
Nisennenmondai – N (Blast First Petite)
Sinead O’Connor – I’m Not Bossy, I’m the Boss (Nettwerk)
Spoon – They Want My Soul (Epitaph)
Trans AM
– Volume X (Thrill Jockey)
Mirel Wagner – When the Cellar Chldren See the Light of Day (Sub Pop)

18.08
Afrikan Boy
– The ABCD (Yam)
Benjamin Booker
– Benjamin Booker (Rough Trade)
Der Father – Wake Up (Lado ABC)
Digit-All-Love – Augusta (Mystic)
Imogen Heap
– Sparks (Megaphonic)
Jenny Hval & Susanna – Meshes of Voice (SusannaSonata)
Kimbra
– The Golden Echo (Warner)
Moire – Shelter (Werkdiscs)
Luke Sital-Singh – The Fire Inside (Parlophone)
Spider Bags – Frozen Letter (Merge)
Tashi Dorji – Tashi Dorji (Hermit Hut)
Wiz Khalifa – Blacc Hollywood (Atlantic)

25.08
Oren Ambarchi & Eli Keszler
– Alps (Dancing Wayang)
Asa
– Bed of Stone (Naive)
Basement Jaxx – Junto (Atantic Jaxx/Mystic)
Bitchin’ Bajas – Bitchin’ Bajas (Drag City)
The Bug – Angels & Devils (Ninja Tine)
Cold Specks – Neuroplasticity (Mute)
Cowbell – Skeleton Soul (Damaged Goods)
Cymbals Eat Guitars – Lose (Tough Love)
Robyn Hitchcock – The Man Upstairs (Yep Roc)
J Mascis – Tied to a Star (Sub Pop)
Musee Mecanique – From Shores of Sleep (Glitterhouse) 
Music Blues
– Things Haven’t Gone Well (Thrill Jockey)
The New Pornographers – Brill Bruisers (Matador)
Pallbearer – Foundations of Burden (Profound Lore)
Royal Blood – Royal Blood (Warner)
Rustie – Green Language (Warp)
Ty Segall – Manipulator (Drag City)
Shovels & Rope – Swimmin’ Time (Dualtone)
Wand – Ganglion Reef (God?)
The Wytches
– Annabel Dream Reader (Heavenly)

……………………………………………………………………………………………………

1.09
Steven James Adams
– House Music (State 51 Conspiracy)
Blonde Redhead – Baragan (Kobalt)
Jennifer Castle – Pink City (No Quarter)
Robert Curgenven
– Sirene (Reflected Fields) LP
Dr. John – Ske-Dat-De Dat… The Spirit of Satch (Proper)
Earth
– Primitive and Deadly (Southern Lord)
Shaun Escoffery – In the Red Room (Dome)
The Flies – Pleasure Yourself (Library Music)
Ben Glover – Atlantic (Carpe Vita Creative)
Half Japanese – Overjoyed (Joyful Noise)
Peggy Seeger – Everythng Changes (Signet)
Sinkane – Mean Love (City Slang)
Johnny Winter – Step Back (Megaforce)
Zeitkratzer – Lou Reed: Metal Machine Music (Zeitkratzer)
Zoot Woman – Star Climbing (Embassy One)

8.09
Ryan Adams
– Ryan Adams (Columbia)
Avi Buffalo
– At Best Cuckold (Sub Pop)
Banks
– Goddess (Harvest/Universal)
Naomi Bedford – A Story of Insolence (Dusty Willows)
Peter J. Birch
– Yearn (Antena Krzyku)
Busdriver – Perfect Hair (Big Dada)
Bob Cheevers – On Earth As It Is In Austin (Private Angel)
Death From Above 1979 – The Physical World (Last Gang/Fiction)
Justin Townes Earle – Single Mothers (Vagrant)
Gut Und Irmler – 500 m (Tapete)
Interpol – El Pintor (PIAS)
Ital – Endgame (Planet Mu)
Orlando Julius with the Heliocentric – Jaiyede Afro (Strut)
Karen O – Crush Songs (Kobalt/Mystic)
Ally Kerr – Viva Melodia (Much Obliged)
Gaba Kulka – The Escapist (Mystic)
Magnolia Acoustic Quartet – Cinderella (ForTune)
Mazur & Neuringer Duo – The Kraków Letters (ForTune)
Niagara – Don’t Take It Personally (Monotreme)
Orange the Juice – The Drug of Choice (ForTune)
Paula i Karol – Heartwash (Tontrager Deliatess)
Pere Ubu – Carnival of Souls (Fire!)
Robert Plant – Lullaby and… The Ceaseless Roar (Nonesuch)
Sean Rowe – Mandman (Anti-)
Simian Mobile Disco – Whorl (Anti-)
Skubas – Brzask (Kayax)
Ches Smith & the Arches – International Hoohah (ForTune)
Tricky – Adrian Thaws (False Idols)
VA – No Seattle: Forgotten Sounds of the North-West Grunge Era 1986-1997 (Soul Jazz) 2CD/2x2LP
Wacław Zimpel To Tu Orchestra – Nature Moves (ForTune)

15.09
Allah-Las
– Worship the Sun (Innovative Leisure)
Adam Cohen
– We Go Home (Cooking Vinyl)
Lee Gamble – KOCH (PAN)
Hiss Golden Messenger – Lateness of Dancers (Merge)
Lia Ices – Ices (Jagjaguwar)
Kapitan Nemo – Złota kolekcja: Twoja Lorelei (Pomaton)
Medeski, Scofield, Martin & Wood – Juice (Okeh)
My Brightest Diamond – This Is My Hand (Asthmatic Kitty) 
Red Snapper
– Hyena (Lo Recordings)
Shellac – Dude Incredible (Touch and Go)
Slash – World on Fire (Warner)
Train – Bulletproof Picasso (Columbia)
Tsigunz Fanfara Avantura – Turbo Balkan Groove (Gusstaff)
Jesse Winchester – A Reasonable Amount of Trouble (Appleseed)

22.09
Marshall Allen Presents Sun Ra and His Arkestra
– In the Orbit of Ra (Strut) 
Alt-J
– This Is All Yours (PIAS)
Aphex Twin – Syro (Warp)
Arp – Pulsars e Quasars (Mexican Summer)
Tony Bennett & Lady Gaga
– Cheek To Cheek (Universal)
Joe Bonamassa – Different Shades of Blue (Mascot)
Julian Casablancas & The Voidz
– Tyranny (Cult)
Leonard Cohen – Popular Problems (Columbia)
Dan’l Boone – Dan’l Boone (Drag City)
Erasure
– The Violet Flame (Mute)
Fofoulah – Fofoulah (Glitterbeat)
Gazelle Twin – Unflesh (Anti Ghost Machine Ray)
Goat – Commune (Rocket)
Kim Hiorthoy – Dogs (Smalltown Supersound)
Marketa Irglova – Muna (Anti-)
Marconi Union – Weightless (Just Music)
NeoTantrik – Blue Amiga (Pre-Cert Home Entertainment)
Natalia Nykiel – Lupus Electro (Universal)
PC Worship – Social Rust (Northern Spy)
Perfume Genius – Too Bright (Matador)
Purling Hiss – Weirdon (Drag City)
Laetitia Sadier – Something Shines (Drag City)
SBTRKT – Wonder Where We Land (Young Turks)
Supersilent – 12 (Rune Grammofon)
Tweedy – Sukierae (Nonesuch)

29.09
Sam Amidon
– Lily-O (Nonesuch)
Olof Arnalds
– Palme (One Little Indian)
Bonnie ‚Prince’ Billy – Singer’s Grave – A Sea of Tongues (Domin0)
Dntel – Human Voice (Leaving)
Electric Youth – Innerworld (Secretly Canadian)
Electric Wizard – Time to Die (Spinefarm)
Marianne Faithfull
– Give My Love to London (Naive)
Happysad – Jakby nie było jutra (Mystic)
Inspiral Carpets – Inspiral Carpets (Cherry Red)
Holly Johnson – Europa (Pleasuredome) ex-FGTH
Kristen – The Secret Map (Endless Happiness)
Magma – Riah Sahiltaahk (Jazz Village)
Nico Muhly – Two Boys (Nonesuch)
Mark Olson – Goodbye Lizelle (Glitterhouse)
Fumaca Preta – Fumaca Preta (Soundway)
Prince – Art Official Age (Warner)
Prince & 3rdeyegirl – Plectrumelectrum (Warner)
Steve Reich – Radio Rewrite (Nonesuch)
The Rural Alberta Advantage – Mended With Gold (Paper Bag/Saddle Creek)
John Southworth – Niagara (Tin Angel)
Paweł Szamburski – Paweł Szamburski (Supported by Lado ABC)
Lucinda Williams – Down Where the Spirit Meets the Bone (Highway 20)

……………………………………………………………………………………………………

6.10
Allo Darlin’
– We Come from the Same Place (Fortuna Pop)
Vashti Bunyan
– Heartleap (Fatcat)
Caribou – Our Love (City Slang)
Jamie Cullum – Interlude (Decca)
Dezerter – Większy zjada mniejszego (Mystic)
Field Report – Marigolden (Partisan)
Flying Lotus – You’re Dead (Warp)
Vic Godard & Subway Sect – 1979 Now! (AED)
Godlflesh – A World Lit Only By Fire (Avalanche)
Gorgon City – Sirens (Virgin)
Steve Gunn – Way Out Weather (Paradise of Bachelors)
The Heliocentrics an Melvin Van Peebles – Lost Transmission (Now-Again)
Hozier – Hozier (Island)
Lady Antebellum – 747  (Decca)
Julia Marcell – Sentiments (Mystic)
Johnny Marr – Playland (Warner)
Kelley Mickwee – You Used to Live Here (Blue Rose)
Anais Mitchell – xoa (Wilderland)
Mostly Other People Do The Killing – Blue (Hot Cup)
Roo Panes – Little Giant (CRC)
Mr Twin Sister – Mr Twin Sister (Twin Group)
Nehruviandoom – Nehruviandoom (Lex)
Stevie Nicks – 24 Karat Gold – Songs from the Vault (Warner)
O’Death – Out of Hands We Go (Northern Spy)
Erlend Oye – Legao (Bubble/NoPaper)
Peaking Lights – Cosmic Logic (Weird World/Domino) 
Philip Selway
– Weatherhouse (Bella Union)
Sivu – Something on High (Warner)
Mina Tindle – Parades (Believe)
Marcin Wasilewski Trio – Spark of Life (ECM)
A Winged Victory For The Sullen – Atomos (Erased Tapes)
Zola Jesus – Taiga (Mute)

13.10
The 2 Bears
– The Night Is Young (Southern Fried)
Barbarisms – Barbarisms (Control Freak Kitten)
Bing & Ruth – Tomorrow Was the Golden Age (RVNG Intl)
Julian Casablancas & The Voidz – Tyranny (Kobalt)
Cooly G – Wait ‚Til Night (Hyperdub)
Ex Hex – Rips (Merge)
Foxygen – …And Star Power (Jagjaguwar)
Frazey Ford – Indian Ocean (Nettwerk)
Gorgon City
– Sirens (Universal)
Greylag – Greylag (Dead Oceans)
Kele – Trick (Lilac/Kobalt)
Diana Krall – Wallflower (Universal)
Mark Lanegan Band 
– Phantom Radio (Heavenly)
Melvins – Hold It In (Ipecac)
Muchy – Karman Market (Universal)
Pharmakon – Bestial Burden (Sacred Bones)
Sivu – Something On High (Atlantic)
Skalpel – Transit (Plug Audio)
Spunk – Adventura Botanica (Rune Grammofon)
Jessie Ware – Tough Love (PMR)
Xylouris White – Goats (Other Music)

20.10
Afrokolektyw
– 46 minut Sodomy (Universal)
Tony Allen
– Film of Life (Jazz Village)
Bush
– Man on the Run (Sony)
Curly Heads – Ruby Dress Skinny Dog (Sony)
Neil Diamond – Melody Road (Capitol)
Dr. Misio
– Pogo (Universal)
Aretha Franklin – Aretha Franklin Sings the Great Diva Classics (Sony)
Jazzpospolita – Jazzpo! (Multikulti)
Modern Feelings – Modern Feelings (Sahko)
Thurston Moore – The Best Day (Matador)
Oozing Wound – Earth Suck (Thrill Jockey)
Slipknot
– .5: The Grey Chapter (Warner)
Tindersticks – Ypres (Lucky Dog)
Scott Walker & SunnO))) – Soused (4AD)
VA – Glitterbeat: Dubs & Versions vol. 1 (Glitterbeat)
Weyes Blood – The Innocents (Mexican Summer)
Jane Weaver – The Silver Globe (Bird/Finders Keepers)

27.10
Bell Gardens
– Slow Dawns for Lost Conclusions (Rocket Girl)
Cut Hands – Festival of the Dead (Blackest Ever Black)
Chris Forsyth & The Solar Motel Band – Intensity Ghost (No Quarter)
His Name Is Alive – Tecuciztecatl (LITA)
Kiasmos – Kiasmos (Erased Tapes)
Annie Lennox
– Nostalgia (Universal)
Jerry Lee Lewis – Rock’n’roll Time (Vanguard)
Louis Moholo-Moholo Quartet – 4 Blokes (Ogun)
Mystery Skulls – Forever (Warner)
Ashley Paul – Heat Source (Important)
T.I. – Paperworks (Sony)
Ultimate Painting – Ultimate Painting (Trouble In Mind)
VA – Black Fire! New Spirits! Deep and Radical Jazz in the USA 1957-75  (Soul Jazz Records) 2CD/3LP

……………………………………………………………………………………………………

3.11
Arca
– Xen (Mute)
Attaque – ON LY OU (Bad Life)
Deerhoof – La Isla Bonita (Polyvinyl/Lado ABC)
Deptford Goth – Songs (32 Adventures)
The Flaming Lips
– With a Little Help from My Fwends (Bella Union/Mystic)
Theophilus London – Vibes! (Warner)
Rob Mazurek & Black Cube SP – Return the Tides: Ascension Suite and Holy Ghost (Cuneiform)
Mouse On Mars – 21 Again (Monkeytown)
Objekt – Flatland (Pan)
Rebekka – Breath (Brennnessel) EP
Damien Rice
– My Favourite Faded Fantasy (Warner)
Run The Jewels – Run The Jewels vol. 2 (Red)
Le Sins – Michael (Company)
Olo Walicki – Kaszebe II (Mystic)
We Draw A – Moments (Brennnessel)
Neil Young – Storytone (Warner)

10.11
2:54
– The Other I (Bella Union)
Alex G – DSU (Lucky Number)
Nick Cave & The Bad Seeds
– Give Us a Kiss/Jubilee Street Live (Bad Seed Ltd.) 10″
Adrian Crowley – Some Blue Morning (Chemikal Underground)
Vladislav Delay – Visa (Ripatti)
dEUS – Selected Songs 1994-2014 (PIAS) 2CD komp.
Foo Fighters – Sonic Highways (Sony)
Grouper – Ruins (Kranky)
L.U.C. – REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie (Warner)
Scott Matthews – Home Part 1 (Thirty Tigers)
Wojtek Mazolewski Quintet – Polka (Agora)
Pink Floyd – The Endless River (Warner)
Radian & Howe Gelb – Radian Verses Howe Gelb (Radian/Trost)
Benjamin Schoos – Beau Futur (Freaksville)
Tallesen – Stills Lit Through (Software)
Tarwater – Adrift (Bureau B)
VA – Ten Cities (Soundway)
VA – Tiv Falco’s Wild And Exotic WorldOf Musical Obscurities  (Stag-O-Lee)

17.11
Ariel Pink
– Pom Pom (4AD)
Baaba
– EasterChristmas (Lado ABC)
Lewis Baloue – Romantic Times (Lights In The Attic)
David Bowie – Nothing Has Changed (Warner) 2CD komp.
Nathan Bowles – Nansemond (Paradise of Bachelors)
Captain Beefheart – Sun Zoom Spark: 1970 To 1972 (Rhino) 4CD/4LP reed.
Burial Hex – The Hierophant (Handmade Birds)
Depeche Mode – Depeche Mode Live In Berlin (Columbia) 5CD Box
Bryan Ferry – Avonmore (BMG)
Mela Koteluk – Migracje (Warner)
Maleńczuk & Psychodancing – Tęczowa swasta (Sony)
Óbó
– Innhverfi (Morr Music)
Ty Segall – Singles 2 (Drag City)
Andy Stott – Faith in Strangers (Modern Love)
TV On The Radio – Seeds (Virgin)
VA – The Art of McCartney (Arctic Poppy)
Robert Wyatt – Different Every Time (Domino) 2CD komp.

24.11
Baxter Dury
– It’s a Pleasure (Rough Trade)
Mary J. Blige – The London Sessions (Universal)
Burial Hex – The Hierophant (Handmade Birds)
CoH – To Beat or Not to Beat (Editions Mego) LP
Tom Dissevelt – Fantasy in Orbit (Sonitron)
Tom Dissevelt & Kid Baltan – The Fascinating World of Electronic Music (Sonitron)
Alice Gerrard – Follow the Music (Tompkins Square)
Jon Hassel & Brian Eno
– Fourth World vol. 1 Possible Music (Glitterbeat) reed.
Imagene Peise (The Flaming Lips) –
Atlas Eets Christmas (Bella Union)
The Ministry of Wolves
– Happily Ever After (Mute)
Royksopp – The Inevitable End (Cherrytree)
Simple Minds – Big Music (Sony)
Tyshawn Sorey – Alloy (Pi Records)
David Sylvian – There’s a Light That Enters Houses With No Other House In Sight (Samadhisound)
Wand – Ganglion Reef (God)

……………………………………………………………………………………………………

1.12
AC/DC
– Rock or Bust (Sony)
John Grant – John Grant and the BBC Philharmonic Orchestra (Bella Union)

8.12
Black To Comm
– Black To Comm (Type)

15.12
Lotto
– Lotto (Lado ABC)
VA – When I Reach that Heavenly Shore. Unearthly Black Gospel 1926-1936 (Tompkins Square) 3CD lub 3LP

22.12
Daft Punk
– Box Alive 2007 / Alive 1997 (PLG) 4LP Box

29.12

ARCHIWUM / ARCHIVE: premiery roku 2009 / new releases 2009

ARCHIWUM / ARCHIVE: premiery roku 2010 / new releases 2010

ARCHIWUM / ARCHIVE: premiery roku 2011 / new releases 2011

ARCHIWUM / ARCHIVE: premiery roku 2012 / new releases 2012

ARCHIWUM / ARCHIVE: premiery roku 2013 / new releases 2013  

One response to “PREMIERY 2014

  1. Magnificent beat ! I would like to apprentice while you amend your site,
    how can i subscribe for a blog site? The account aided me a acceptable deal.

    I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s