Plateaux: kolejni artyści już ogłoszeni

The_Sight_Below

Są kolejne informacje o tegorocznym Plateaux Festival (19-22 listopada) w Toruniu i Bydgoszczy. W czasie imprezy wystąpią także:

Deaf Center + Claudio Sinatti

Byetone (Olaf Bender)

The Sight Below + Simon Scott

Ezekiel Honig

Morgan Packard

Joshue Ott

O dotychczasowych potwierdzonych gościach festiwalu (m.in. Fennesz i SND) pisałem już wcześniej. Reprezentacja Raster-Noton będzie jak widać spora. Spośród dziś ogłoszonych artystów polecam szczególnej uwadze The Sight Below (na zdjęciu u góry) ze Seattle. Miałem okazję grać jego muzykę (jednoosobowy projekt) w Trójce, a jeśli ktoś nie zna, może sobie ściągnąć darmową EP-kę ze strony Ghostly International, firmy, która The Sight Below wydaje. Na Plateaux wystąpi w towarzystwie Simona Scotta ze Slowdive i jest to bardzo odpowiednie towarzystwo, jeśli chodzi o stylistykę muzyczną.

Przy okazji – nad gwiazdami Musica Genera popastwiłem się wyjątkowo na łamach „Przekroju”, z pewnym opóźnieniem, ale ciągle łapiąc się w czasie trwania imprezy, bo instalacje w Muzeum Sztuki Nowoczesnej ciągle można obejrzeć.

Polecam jutrzejszą audycję w Dwójce od 23.30. To będzie specyficzna ścieżka dźwiękowa do rocznicy lądowania na Księżycu. Szczegóły na blogu HCH. Dużo długich kompozycji. Bardzo dużo muzyki i absolutne minimum gadania. Wyjątkowo dużo dziś linków, no ale tak się jakoś złożyło.

2 responses to “Plateaux: kolejni artyści już ogłoszeni

  1. taka audycja bez Biosphere? 😉

  2. Wszystko będzie po bożemu. Z Biosphere, co najwyżej kosztem Pink Floyd 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s