Oklahomie gratulujemy Flaming Lips

Jak to się mówi: przerywam na chwilę transmisję, żeby podać komunikat. Otóż bardzo lubiany przeze mnie zespół The Flaming Lips doczekał się nie lada honoru: jego „Do You Realize?” zostało wybrane (w wielostopniowym głosowaniu – najpierw typy mieszkańców, potem władze stanowe) oficjalną piosenką stanu Oklahoma, gdzie mieszkają członkowie grupy. Poniżej egzemplarz okazowy nowego hymnu. Proszę bardzo, David Letterman wygląda na starego ramola, a tymczasem zaprasza fajniejsze zespoły niż Kuba Wojewódzki 😉

5 responses to “Oklahomie gratulujemy Flaming Lips

  1. To prawda, ale chyba jednak na liście płac The Late Show with David Letterman jest komórka odpowiedzialna ze wybór muzy – biedny David czasami wygląda tak jakby zupełnie nie miał pojęcia kogo zapowiada, powtarzając jedynie kwestię 5sekund wcześniej zasłyszaną w słuchawce. Zresztą who cares?;)

  2. Niby tak, ale wydaje mi się, że na liście płac The Late Show with David Letterman jest specjalna komórka, która zajmuje się wyborem muzy. Biedny David sprawia wrażenie jakby czasem nie miał pojęcia kogo zapowiada i powtarzał jedynie słowa usłyszane 5 sekund wcześniej w słuchawce. Zresztą who cares?:)

  3. Wyobraziłem sobie taką akcje w naszych województwach i artystów, których wybieraja radni. ech…

  4. emmanuelle cunt

    o ile mi sie cos nie myli (a mi sie czest cos myli) to stelmach sugerowal ze FL maja zagrac na tegorocznym offie, ale rojek nie potwierdzil ani nie zaprzeczyl jakoby ta informacja miala byc prawdziwa albo falszywa.

  5. muszę stanąć w obronie ramoli, jako stara ramolka zapewniam, że nie wszyscy staruszkowie i staruszki uważają, że muzyka skończyła się w latach 70-tych, 80-tych czy ewentualnie w momencie śmierci Kobaina, ludzie utalentowani wciąż się rodzą na tym świecie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s