Mogli się przynajmniej pożegnać…

Powyższe słowa Sivi biorę sobie do serca. Przepraszam w imieniu 50 procent odpowiedzialnych za trójkowy cykl audycji. Pod tym linkiem oficjalna informacja z obozu HCH.
Na szczęście nawet gdybyśmy sie pożegnali, to nie musiałoby to być na długo. Wracamy w Trójce (ale we dwójkę) za tydzień i za dwa tygodnie. Płyt do zagrania coraz więcej, ale przyznaję: to ciężki rok i czasem trzeba trochę odsapnąć, stąd krótka nieobecność.
Na Nowej Muzyce w Cieszynie można było spotkać tylko drugie 50 procent HCH. 🙂 Z góry zastrzegam, że na Open’erze nie będzie w tym roku ani pół procenta, więc gdyby ktoś chciał się z nami podzielić wrażeniami z koncertu Raconteurs, wie, gdzie mnie szukać. Za to wszystko wskazuje na to, że w stuprocentowym składzie to my się spotkamy na zupełnie innym letnim festiwalu. I stali bywalcy tego bloga to już najlepiej sami domyślą, o której imprezie mowa. Tym niestałym i przypadkowym obiecuję w tym miejscu ciągłe nadrabianie pierwszego muzycznego półrocza przez wakacje. Trzeba zapracować na tę uwagę, którą mi okazywaliście w ostatnim czasie trochę na kredyt. A w tym wypadku raczej: odpracować.

Przy okazji: osobiście też mówię „nie” pseudoirlandii. Za to gratulacje dla Hiszpanów. Dawno się nie zdarzyło, żeby w finale wygrał ktoś, za kogo sam trzymałem kciuki.

2 responses to “Mogli się przynajmniej pożegnać…

  1. ok, myślę, że możemy przymknąć oko na to małe faux pas 😉 a jeżeli w „nowym poczecie kompozytorów” wspomną Panowie o Nico Muhly, jestem nawet gotowa wymazać ten epizod z pamięci;p

    całe szczęście na jakiś czas koniec z „pseudoirlandią”!

    a kobieca intuicja podpowiada mi, że Raconteurs będą lepsi niż Interpol i Editors razem wzięci 🙂

  2. Kobieca intuicja Cię nie zawiodła 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s