Dzwonki naprawdę muzyczne

Przerywam na chwilę strumień recenzji płyt, żeby nadać mały komunikat. A raczej podzielić się pewnym znaleziskiem, dzięki któremu od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem dzwonka do komórki nagranego przez Alva Noto. A można jeszcze mieć dzwonek Paula Wirkusa, eRikm, Burnta Friedmana, Atom Hearta, a nawet Chihei Hatakeyamy. No i jeszcze Telefon Tel Aviv (tu nawet nazwa sugeruje produkcję dzwonków), jeszcze Kammerflimmer Kollektief, Jazkamer, Vladislav Delay czy Pan American. To wszystko w serwisie (darmowym, żeby nie było, że komuś pomagam zarobić pieniądze) Tone Shared. Strona jest przedsięwzięciem zacnego Unsoundu i równie ważnego sieciowego labela Audio Tong. Oj, dawno tak nie chciałem, żeby w końcu znów zadzwonił mój telefon. Drrt drrrt bzzzzzt. Żadnych elektronicznych Mozartów ani sygnałów wymyślonych przez marketingowców Nokii czy Sony’ego. Smacznego.

3 responses to “Dzwonki naprawdę muzyczne

  1. Ściągnąłem sobie „Kelp Sway” Morgana Packarda. Soczyste, z lekką nutką electrojazzowej dekadencji :). Dzięki za info o Tone Shared, panie Bartku.

  2. A bardzo proszę. 😉

  3. dobrze, że jest jeszcze twój blog, bo odnalezienie toneshared przez google to szukanie igły w stosie g***a (wpisanie „dzwonki do telefonu” daje opłakane wyniki)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s